אודות
האב סקיוריטי

האב סקיוריטי הוקמה בשנת 2017 על ידי יוצאי יחידות המודיעין 8200 ו-81 המובחרות של צבא ההגנה לישראל. החברה מתמחה בפתרונות אבטחת סייבר ייחודיים המגנים על מידע מסחרי וממשלתי רגיש.

החברה הציגה לראשונה פתרון מחשוב מוצפן מתקדם שמטרתו למנוע חדירות עוינות ברמת החומרה תוך הצגת סט חדש של פתרונות למניעת גניבת מידע.

האב סקיוריטי פועלת בלמעלה מ-30 מדינות ומספקת מכשירי מחשוב חדשניים לאבטחת סייבר וכן מגוון רחב של שירותים מקצועיים בתחום אבטחת סייבר ברחבי העולם.

האב סקיוריטי לוגו
האב סקיוריטי אודות

קורס סייבר

עולם אבטחת המידע הוא עולם מרתק הדורש חשיבה מחוץ לקופסה ומשיכה רבה לתחום מצד המומחים והאנשים העוסקים בו.

הבנה ושליטה בכל הקשור לאבטחת מערכות מידע וסייבר יאפשרו יציבות בשוק העבודה בהייטק, ריבוי אתגרים ושכר הולם.

השמה בהייטק

הגיוס שלנו הוא ענייני ומקצועי. אנו מדברים בטכנולוגיה עדכנית, מבינים את הדרישות שלך עד הסוף ויודעים לשקף ולהציג בפניך את ההצעות הרלוונטיות ביותר

אבטחת סייבר

בעולם העסקים הטכנולוגי והמתקדם גדל הצורך בשירותי אבטחת מידע עסקיים. שירותים אלו עוזרים לשמור על חומרים מסווגים הכוללים: נתוני ארגון, קבצים, מסמכים, תמונות וכו'. שכן, ישנם גם מקרים בהם נדרשת אבטחה ברמה גבוהה יותר עבור חברות המחזיקות מידע רגיש יותר.

IT

אנו מבינים שהמידע של העסק שלך הוא הנכס החשוב ביותר. אנו מתמחים בניהול מערכות בעולם המחשבים ובעלי ניסיון של עשרות שנים. בעולם העסקים המבוסס והתלוי בהעברת מידע, יש לך על מי לסמוך.

AI

לספק חוויות שירות משופרות באמצעות אוטומציה של תקשורת לקוחות המספקת מענה מהיר ויעיל מסביב לשעון

Social Media